SR2512FK-7W110RL
MFR.Part #
SR2512FK-7W110RL
JLCPCB Part #
C6495755
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS