SR1218KK-071R1L
MFR.Part #
SR1218KK-071R1L
JLCPCB Part #
C4108330
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS