SR1210JR-07390RL
MFR.Part #
SR1210JR-07390RL
JLCPCB Part #
C874114
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS