SR1206KR-7W5K1L
MFR.Part #
SR1206KR-7W5K1L
JLCPCB Part #
C4049905
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS