SR1206KR-7W3R3L
MFR.Part #
SR1206KR-7W3R3L
JLCPCB Part #
C4048163
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS