SR1206JR-7W180RL
MFR.Part #
SR1206JR-7W180RL
JLCPCB Part #
C6495495
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS