SR1206JR-0791KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR1206JR-0791KL
JLCPCB Part #
C874055
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS