SR1206JR-0782KL
MFR.Part #
SR1206JR-0782KL
JLCPCB Part #
C5925385
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS