SR1206FR-7T10KL
MFR.Part #
SR1206FR-7T10KL
JLCPCB Part #
C873920
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS