SR0805JR-7W6K2L
MFR.Part #
SR0805JR-7W6K2L
JLCPCB Part #
C20166719
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS