SR0603KR-7W7R5L
MFR.Part #
SR0603KR-7W7R5L
JLCPCB Part #
C4275842
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS