SR0603JR-7W82RL
MFR.Part #
SR0603JR-7W82RL
JLCPCB Part #
C6230143
Description
-55℃~+155℃ 200mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS