SR0402JR-7T100RL
MFR.Part #
SR0402JR-7T100RL
JLCPCB Part #
C7016236
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS