SR0402JR-071R1L
MFR.Part #
SR0402JR-071R1L
JLCPCB Part #
C7368822
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS