SR0402FR-7T47RL
MFR.Part #
SR0402FR-7T47RL
JLCPCB Part #
C854484
Description
-55℃~+155℃ 200mW 47Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS