SR0402FR-7T22RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR0402FR-7T22RL
JLCPCB Part #
C5759033
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS