SR0402FR-7T200RL
MFR.Part #
SR0402FR-7T200RL
JLCPCB Part #
C3949872
Description
-55℃~+155℃ 200mW 200Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS