SQZ700JB-82R
MFR.Part #
SQZ700JB-82R
JLCPCB Part #
C1400764
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+155℃ 7W 82Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=22.5mm Through Hole Resistors ROHS