SQP700JB-10R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQP700JB-10R
JLCPCB Part #
C1397385
Package
Plugin,35x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,35x9.5mm Through Hole Resistors ROHS