SQP500JB-3K6
MFR.Part #
SQP500JB-3K6
JLCPCB Part #
C3486860
Package
Plugin,22x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,22x9.5mm Through Hole Resistors ROHS