SQP200JB-1R5
MFR.Part #
SQP200JB-1R5
JLCPCB Part #
C1392984
Package
Plugin,D7xL18mm
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7xL18mm Through Hole Resistors ROHS