SQM700JB-6K2
MFR.Part #
SQM700JB-6K2
JLCPCB Part #
C3570537
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 6.2kΩ 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS