SQM200JB-360R
MFR.Part #
SQM200JB-360R
JLCPCB Part #
C1396706
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 360Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS