SMAJ26CA-AT/TR13
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMAJ26CA-AT/TR13
JLCPCB Part #
C6229621
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 26V 31.9V 400W@10/1000us 42.1V 9.5A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS