SJD16A12L01
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SJD16A12L01
JLCPCB Part #
C3710577
Package
DFN1610
Description
-55℃~+150℃ 12V 13V 1uA 2kW 365pF 43V 47A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DFN1610 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS