RV2010FK-071M3L
MFR.Part #
RV2010FK-071M3L
JLCPCB Part #
C20166216
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS