RV1206JR-071M5L
MFR.Part #
RV1206JR-071M5L
JLCPCB Part #
C873630
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS