RV1206FR-078M25L
MFR.Part #
RV1206FR-078M25L
JLCPCB Part #
C6287825
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS