RV1206FR-071M5L
MFR.Part #
RV1206FR-071M5L
JLCPCB Part #
C118026
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS