RV0805JR-071M5L
MFR.Part #
RV0805JR-071M5L
JLCPCB Part #
C723594
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 125mW 400V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS