RV0603FR-077M5L
MFR.Part #
RV0603FR-077M5L
JLCPCB Part #
C7354220
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS