RV0603FR-07619KL
MFR.Part #
RV0603FR-07619KL
JLCPCB Part #
C873321
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS