RV0603FR-075M1L
MFR.Part #
RV0603FR-075M1L
JLCPCB Part #
C873319
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS