RT2512FKE0723R7L
MFR.Part #
RT2512FKE0723R7L
JLCPCB Part #
C2140975
Description
-55℃~+125℃ 200V 23.7Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS