AC0805JR-1022RL
MFR.Part #
AC0805JR-1022RL
JLCPCB Part #
C5545550
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS