MFR1WSDBE52-505R
MFR.Part #
MFR1WSDBE52-505R
JLCPCB Part #
C3573515
Description
-55℃~+155℃ 1W 505Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS