RV1206FR-07300RL
MFR.Part #
RV1206FR-07300RL
JLCPCB Part #
C5740043
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS