MF0207FRD52-2K94
MFR.Part #
MF0207FRD52-2K94
JLCPCB Part #
C1747806
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS