AC1210FR-0713K7L
MFR.Part #
AC1210FR-0713K7L
JLCPCB Part #
C4145469
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS