RT2512FKE07165KL
MFR.Part #
RT2512FKE07165KL
JLCPCB Part #
C4150501
Description
-55℃~+125℃ 165kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS