RT2512FKE07137KL
MFR.Part #
RT2512FKE07137KL
JLCPCB Part #
C2141304
Description
-55℃~+125℃ 137kΩ 200V 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS