RT2512BKE0793K1L
MFR.Part #
RT2512BKE0793K1L
JLCPCB Part #
C4274089
Description
-55℃~+125℃ 750mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS