RT2512BKE07360RL
MFR.Part #
RT2512BKE07360RL
JLCPCB Part #
C4156860
Description
-55℃~+125℃ 360Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS