RT2512BKE0728KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2512BKE0728KL
JLCPCB Part #
C4083352
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 28kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS