RT2010FKE07143RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2010FKE07143RL
JLCPCB Part #
C2129955
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 143Ω 200V 500mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS