RT2010FKE0712KL
MFR.Part #
RT2010FKE0712KL
JLCPCB Part #
C876637
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 500mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS