RT2010DKE077K5L
MFR.Part #
RT2010DKE077K5L
JLCPCB Part #
C4112873
Description
-55℃~+125℃ 500mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS