RT2010DKE07590RL
MFR.Part #
RT2010DKE07590RL
JLCPCB Part #
C1715497
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS