ERJ-U1DJ151U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1DJ151U
JLCPCB Part #
C3939602
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS