RT2010DKE074K7L
MFR.Part #
RT2010DKE074K7L
JLCPCB Part #
C1715496
Description
-55℃~+125℃ 200V 4.7kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS